Tijdens de gehele maand juni kunt u dit jaar deelnemen aan de WandelVEELdaagse. U mag dit jaar zelf kiezen op welke dagen u de vier routes loopt. Zo kunnen we, ondanks de Coronamaatregelen, dit jaar toch een vierdaagse wandeltocht organiseren.

Het werkt als volgt.

  • Allereerst schrijft u zich in via onze website
  • U krijgt dan de vier routes per email thuisgestuurd
  • U kunt zelf kiezen op welke dag u welke route loopt
  • Enige voorwaarde is, dat u in de maand juni alle vier de routes loopt
  • Wij controleren niet of u echt gewandeld heeft
  • Als u dat wilt, krijgt u na afloop wel een medaille. Deze worden in juli bij u thuis bezorgd.
  • We hebben dit jaar alleen de 5-km route.

Maak er met uw gezin vier leuke avonden van. Houdt tijdens het wandelen altijd 1,5 meter afstand van andere wandelaars en houdt u natuurlijk ook aan de verkeersregels. Wij zullen geen controlepunten hebben, en er is ook geen gezamenlijke start of finish. Ook de altijd zo gezellige sluit-avond is er dit jaar een keertje niet.

Inschrijven voor de WandelVEELdaagse gaat uitsluitend via de website van de Oranjevereniging. Hier kunt u gemakkelijk inschrijven en betalen. De inschrijving is geopend vanaf 1 juni 2021. 

Alle routes beginnen en eindigen wel zoals gebruikelijk in ons mooie Park Rusthoff. 

Inschrijfgeld:
– € 2,00 met medaille
– Gratis zonder medaille