maandag 16 augustus 2021

Beste Sassemers,

Ook dit jaar zullen onze Najaarsfeesten er anders uitzien als u gewend bent.
Momenteel zijn we in overleg met gemeente, politie, brandweer en veiligheidsregio om te kijken wat, gezien de beperkingen n.a.v. de Corona-pandemie, wel en wat niet mogelijk is. Of wat wellicht in aangepaste vorm mogelijk is. We proberen dit ook zoveel mogelijk af te stemmen met de omliggende gemeenten.

Op woensdag 25 augustus zullen wij een update publiceren over de status van de gesprekken, en we streven ernaar om op woensdag 1 september het definitieve programma van de feestweek te publiceren. Vanaf dat moment zal het dan ook mogelijk zijn om in te schrijven voor de diverse evenementen via onze website. Houdt dus onze website goed in de gaten en volg ons op Facebook.