3e Week september is in Sassenheim de week van de Najaarsfeesten. Dit jaar zal deze feestweek anders verlopen als andere jaren. Door de beperkingen die er zijn n.a.v. de wereldwijde Corona-pandemie zijn ook wij genoodzaakt ons programma flink aan te passen. Er zijn momenteel telkens nieuwe ontwikkelingen. Daarom hebben we nog niet over alle evenementen een beslissing genomen.

Een aantal dingen zijn nu al wel duidelijk. We kunnen u mededelen dat:

✔ Er dit jaar geen feesttent zal komen.
✔ De kerkdienst in het park niet door gaat.
✔ Het tobbetje steken niet door zal gaan.
✔ Het ton-knuppelen komt te vervallen dit jaar
✔ Een concert met Shirma Rouse in de Pancratiuskerk op TV wordt uitgezonden
✔ Een concert van het KLM orkest op TV wordt uitgezonden
✔ Een concert van Cressendo wordt op TV uitgezonden
✔ Er een grote quiz met bekende Sassemse kandidaten live op TV komt

Er is dus nog geen besluit genomen of er wel of geen kermis komt dit jaar. Hierover zullen wij, gezamenlijk met de gemeente en de veiligheidsdiensten eind augustus een besluit nemen.

Bij alle voorbereidingen hebben wij er rekening mee gehouden dat we pas zo laat een beslissing nemen. Zodra het besluit genomen is, zullen wij in de lokale media en op de sociale media uitgebreid informeren over het programma voor onze feestweek. Omdat we altijd actueel zullen inspelen op de situatie zullen wij dit najaar niet ons vertrouwde programmaboekje uitgeven.

U mag dus zeker de Najaarsfeesten 2020 niet uit u agenda schrappen, het beloofd een hele bijzondere week te worden.

Voor nu, #BSAVE en let een beetje op elkaar.

Met vriendelijke groet,
Rob Koek
(voorzitter)